Kontakt

Vi arbetar med hållbar utveckling! Alla hållbarhetsperspektiv är lika viktiga i arbetet och alla sektorer i samhället måste vara med. Hållbar Utveckling Skånes verksamhet bygger på det engagemang som finns hos våra medlemmar – tillsammans arbetar vi för hållbar utveckling.

Vill du bli medlem eller ha mer information om Hållbar Utveckling Skåne är du välkommen att kontakta:

 

Helena Thelander, verksamhetsledare
helena.thelander@hutskane.se
Mobil: 0708-93 11 03

 

 

anna carlsson

 

 

Anna Carlsson, ekonomiansvarig
anna.carlsson@hutskane.se

 

 

kaj-s

 

 

Kaj Svensson, kommunikatör
kaj.svensson@hutskane.se
Mobil: 076-393 88 41

 

 

 

 

Kristina Hambitzer, grafisk formgivare
kristina.hambitzer@hutskane.se
Mobil: 073-832 47 45

 

 

 

 

Lisa Necksten, projektledare
lisa.necksten@hutskane.se
076-211 98 07

 

 

helenanilsson
 
 
Helena Nilsson, projektledare
helena.nilsson@hutskane.se
Helena är föräldraledig
till 1 april 2019.
 

 

Magnus Strand,
projektledare RådRum
magnus.strand@hutskane.se
Mobil: 070-767 11 03

 

 

Tagreed Eid
Samordnare RådRum Simrishamn och Bromölla
tagreed.eid@hutskane.se

 

Omar Said

 

Omar Said
Samordnare RådRum Kristianstad
omar.said@hutskane.se
Mobil: 070-773 22 64

 
 
Yaser Al Kafri,
Samordnare RådRum Kristianstad
yaser.alkafri@hutskane.se
Mobil: 072-888 14 88
Yaser har tjänstledigt för studier till 18 januari 2019.
 
 
 

Sanaa Abdallah
Kommunikationsassistent RådRum
sanaa.abdallah@hutskane.se
Mobil: 070-797 98 16

 

 

Adress:
Hållbar Utveckling Skåne
Ledebursgatan 5
211 55 Malmö

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara

Spara